Loader
 

Pozostałe produkty

Pozostałe produkty w ofercie Paleko

pasek logo
PRODUKT OBECNIE NIEDOSTĘPNY

Drewno rozpałkowe (sosna, świerk, brzoza)

15,00 zł / Wiązka 4-5 kg

Rozpałka wykonana z suchego drewna mieszanego, iglasto-liściastego. Równo pocięte kawałki ułatwiają rozpalanie brykietu czy polan w kominkach, piecach lub kotłach. Rozpałki tego typu są dostępne w wielu marketach w całej Europie.

PRODUKT OBECNIE NIEDOSTĘPNY

Rozpałka K-LUMET

28,00 zł / Opak. 16 szt.

Produkt naturalny. Podpałki są wykonywane z materiału otrzymanego z odzysku (z rolek papieru toaletowego oraz żywicznego drewna odpadowego, świerku i sosny), natomiast wosk, w którym zanurzane są podpałki pochodzi z resztek świec.

PRODUKT OBECNIE NIEDOSTĘPNY

Podpałka biała, parafinowa

6,00 zł / Opak.

Podpałka parafinowa biała firmy FLAMiT przeznaczona do rozpalania w grillach, piecach i kominkach. Masa opakowania 280-300 gram w opakowaniu znajdują się 32 kostki parafinowe w formie.

PRODUKT OBECNIE NIEDOSTĘPNY

Środek czyszczący kominek, grill, piekarnik

12,00 zł / szt. 0,5l ze spryskiwaczem

Wysoce skuteczny środek do zastosowań domowych i profesjonalnych. Zastosowanie unikalnej mieszaniny środków powierzchniowo czynnych, rozpuszczalników oraz aktywnych składników, pozwala szybko usunąć sadzę, przypalenia i tłuste ślady. Przywraca blask powierzchniom, nie niszcząc ich.

Zastosowanie: szyby kominkowe, piekarniki, grille, kuchenki mikrofalowe, płyty grzewcze, kuchenki

Sposób użycia: preparat gotowy do użycia; rozpylić niewielką ilość preparatu na czyszczoną powierzchnię, odczekać kilka minut, przetrzeć szmatką lub gąbką; w przypadku trudnych do usunięcia zabrudzeń czynność powtórzyć

Bezpieczeństwo stosowania: przechowywać pod zamknięciem i chronić przed dziećmi; mieszanina nie sklasyfikowana jako niebezpieczna dla środowiska

Dane techniczne: termin trwałości 3 lata od daty produkcji

Dostępne opakowania: 0,5l ze spryskiwaczem

PRODUKT OBECNIE NIEDOSTĘPNY

Gaz w butlach

80,00 zł / Butla

Oferujemy wymianę butli firmy Dzwonnik 11 kg do kuchenek, piecyków, grilli ogrodowych i parasoli grzewczych. Zainteresowanych wymianą butli zapraszamy osobiście do siedziby firmy ul. Podmiejska 4.

W Paleko proponujemy szereg różnych produktów przeznaczonych do pieców i kominków. W ofercie dostępne są między innymi rozpałki i podpałki, dzięki którym wzniecenie ognia nie będzie stanowiło najmniejszego problemu. W celu utrzymania czystości w kominkach, dostępny jest u nas także specjalny detergent. Środek ten można wykorzystać także do mycia grilla i piekarnika. Zapomnij o zwęglonej spaleniźnie osiadającej na ścianach czy kratkach, nasz środek czyszczący doskonale poradzi sobie z usunięciem wszelkich zabrudzeń.

 

Ekologiczne produkty w Paleko

Nasza firma to miejsce, gdzie staramy się znaleźć równowagę między zapewnieniem wygody i miłego ciepła, a zarazem ekologią. Produkty, jakie oferujemy, są przede wszystkim przyjazne dla otaczającego nas środowiska. Rozpałki, jakie znajdziesz w tej kategorii, wykonywane są z materiału otrzymanego z odzysku. Do ich wytworzenia posłużyły na przykład rolki papieru toaletowego czy żywiczne drewno odpadowe świerku i sosny. Jak więc widzisz, kupując nasze materiały i produkty, inwestujesz w ekologiczne podejście do życia!

 

Dobra cena wybranych produktów

Paleko to także miejsce, w którym proponujemy bardzo dobrą cenę wybranych produktów z naszej oferty. Uważamy bowiem, że istotne jest, aby każdy miał łatwy dostęp zarówno do komfortu cieplnego, jak i ekologicznych materiałów opałowych. Zachęcamy więc do zakupu produktów – podpałek, rozpałek, środków czyszczących czy butli gazowych – jakie dostępne są w tej kategorii strony internetowej Paleko.