Loader
 

Brykiet drzewny kostka RUF

Brykiet drzewny

pasek logo
PRODUKT OBECNIE NIEDOSTĘPNY

17,00 zł / Opak. 10,7 kg

1632,00 zł / Paleta 1030 kg

Brykiet wykonany z czystej trociny dębowej z 10% dodatkiem trociny iglastej. Bardzo dobra frakcja surowca i wysoka siła prasowania powodują, że jest to jeden z najlepszych brykietów drzewnych dostępnych na polskim rynku. Brykiet ten nazywany jest również PDJ.

Brykiet sosnowy / Oferta Paleko Bydgoszcz
PRODUKT OBECNIE NIEDOSTĘPNY

15,00 zł / Opak. 10 kg

1440,00 zł / Paleta 960 kg

Najbardziej kaloryczny brykiet z naszej oferty! Potwierdzają to badania wykonane przez IChTD z Poznania. Ten gatunek zyskał sobie zadowolone grono klientów wśród takich krajów jak Szwecja, Dania, Niemcy, gdzie zużycie brykietu jest znacznie wyższe niż w Polsce.

PRODUKT OBECNIE NIEDOSTĘPNY

15,00 zł / Opak. 10 kg

1440,00 zł / Paleta 960 kg

Brykiet z Mazur. Bardzo łatwo się rozpala i utrzymuje przyjemną temperaturę. Szczególnie lubiany przez posiadaczy pieców kaflowych, piecyków domowych itp. jako rozpałka. Brykiet liściasty w najlepszej cenie na okolicznym rynku!

PRODUKT OBECNIE NIEDOSTĘPNY

17,00 zł / Opak. 10 kg

1632,00 zł / Paleta 960 kg

Brykiet wykonany z trociny bukowo-dębowej. Opakowanie zawiera 5 sztuk brykietów, a waga jednej kostki to 2 kg.

Zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą materiałów opałowych, jakie prezentujemy w Paleko. W tej kategorii naszej strony internetowej, proponujemy brykiet drzewny – dębowy, sosnowy, brzozowy, który idealnie sprawdzi się do palenia w kominku.

Do zalet tego ekologicznego materiału zaliczyć można przede wszystkim:

– niezwykłą łatwość w użyciu,

– bardzo małą ilość generowanego popiołu,

– utrzymanie stałej temperatury spalania,

– pełne bezpieczeństwo użytkowania.

Ekologiczny brykiet drzewny w kostce RUF

Nie ulega wątpliwości, że jest to materiał opałowy w pełni ekologiczny. Między innymi ze względu na swoją budowę. Kostki brykietu drzewnego RUF wykonuje się z trocin drzew liściastych lub iglastych. Pod wpływem wysokociśnieniowego prasowania uzyskują one twardość i odpowiedni kształt. W ich produkcji nie używa się chemii – klejów czy ulepszaczy. Jest to więc produkt w pełni przyjazny otaczającej nas naturze.

Do kominków i każdego rodzaju pieców

Zapewnij sobie komfort w domu, dzięki brykietowi drzewnemu w kostce RUF. Proponujemy tutaj produkt wykonany z dębu, sosny i brzozy. W ofercie proponujemy także wersję mieszaną, w której połączyliśmy buk z dębem. To jednak nie koniec zalet proponowanych przez nas artykułów. Materiały jakie znajdziesz w ofercie Paleko z powodzeniem sprawdzą się w każdym rodzaju pieca. Zachęcamy do kontaktu i zakupu proponowanych przez nas produktów. Paleko to nie tylko ekologiczne podejście do ogrzewania domów i palenia w kominkach, ale przede wszystkim atrakcyjna cena materiałów.