Loader
 

Dostawa

Niezwykle dogodny transport

to nasza specjalność
pasek logo

Pellet drzewny i brykiet drzewny z dostawą naszym transportem

Naszą ofertę wyróżnia niezwykle dogodny transport. Posiadamy własną flotę, dzięki której możemy dostarczać pellet drzewny i brykiet drzewny w zasadzie z dnia na dzień – i to w sezonie grzewczym! Nasze auta mogą realizować transport od 500 kg do 10 ton.

rozliczenie na życzenie klienta – gotówka na rozładunku lub przelew przed dostawą

elastyczny sposób realizacji dostawy, możecie Państwo dowolnie uzgodnić datę i godzinę

towar dowozimy w godzinach około 9 – 16.30 (poniedziałek – piątek), 9 – 12.30 (sobota).
Jest to zakres godzin z dostawą w regionie Bydgoszczy. W przypadku dalszych odległości godziny te ustalamy indywidualnie.

Przy dostawach busami, rozładunek u klienta odbywa się ręcznie, z wniesieniem i ułożeniem towaru w niedalekiej odległości od auta.
Przy większych ilościach istnieje możliwość rozładunku zarówno ręcznie jak i autem z windą.

Istnieje możliwość wnoszenia i układania towaru np. do piwnic, kotłowni, drewutni, szop itp. Prosimy zgłaszać taką ewentualność przy zamówieniu. W zależności od „stopnia skomplikowania” wykonujemy taką usługę odpłatnie.

Zalecamy zamawianie opału w okresie jesienno-zimowym z pewnym wyprzedzeniem np. 2-3 dni. Staramy się jednak realizować dostawy maksymalnie 1 dzień po telefonicznym zamówieniu lub tego samego dnia.

Dostawy realizujemy od ilości minimum 500 kg

Cena za dowóz to 2 zł za kilometr liczony tylko w jedną stronę niezależnie od zamówionej ilości (0,5 – 2 ton), np. trasa Bydgoszcz – Toruń i odległości 50 km – cena za dowóz 100 zł.
W przypadku dostaw autem z windą transport ustalamy indywidualnie.

Dostarczamy nasze towary również na terenie całej Polski spedycją paletową – koszt takiej dostawy ustalamy indywidualnie w zależności od ilości i rodzaju materiału.

Możliwość realizacji dostaw do 24 ton autami typu TIR z rozładunkiem u klienta na terenie Polski i UE. W przypadku tego typu dostaw rozładunek pozostaje po stronie odbiorcy np. wózkiem widłowym.

Dostarczamy również pellet w dużych ilościach transportem z rozładunkiem pneumatycznym. Szczegóły ustalamy indywidualnie.

Reklamacje i problemy z produktem

W przypadku klientów, którzy zaczynają swoją przygodę z pelletem drzewnym, zalecamy przed zamówienie większej ilości, przetestować produkt który nas interesuję. Ta jakże prosta zasada powinna obowiązywać w przypadku każdego nowego klienta, niezależnie gdzie i od kogo planuje zaopatrywać się w nowo poznany opał.

Testy służą weryfikacji jakości produktu i poprawnego ustawienia pieca/kotła/kominka przez instalatora podczas pierwszego odpalenia. Unikniecie Państwo w ten sposób problemów ze zwrotem czy wymianą towaru na inny.

Mimo tych wszystkich starań dochodzi bardzo rzadko do sytuacji, w których pellet drzewny nie spala się tak jak powinien. Jest to najczęściej spowodowany np. niepoprawnymi ustawieniami sterownika.
W takich przypadkach jako firma odbieramy lub wymieniamy pellet drzewny na inny.
Innym przypadkiem który również może mieć miejsce, to ciało obce w pellecie, które dostało się podczas procesu workowania np. śruba, rękawica, pęknięty kawałek matrycy granulatora, taśmy, spinki itp. Są to szczególnie skrajne przypadki, które mogą doprowadzić do uszkodzenia np. podajnika pieca. W takich sytuacjach pokrywamy wszelkie koszty związane z naprawą urządzenie grzewczego po okazaniu dokumentacji fotograficznej i szczegółowej opinii technicznej serwisanta.