Loader
 

O Firmie

W Paleko stawiamy na jakość

od 2007 roku
pasek logo

Działalność firmy Paleko – Ekologiczne Materiały Opałowe s.c. rozpoczęła się w październiku 2007 roku. Nasze początki były niewielkie, mieliśmy do dyspozycji magazyn o powierzchni 100 m kw. a także 48 ton towaru. Rosnąca popularność trendu, jakim jest ekologia, sprawiła, że bardzo szybko rozwinęliśmy skrzydła i zyskaliśmy zaufanie wśród naszych klientów.

Obecnie dostarczamy przyjazne środowisku materiały opałowe począwszy od brykietów drzewnych w kostce po pellet.  Nasz asortyment poszerzył się także o takie produkty, jak środki czyszczące do pieców, kominków czy grillów, a także butle gazowe.

 

Jakość jest dla nas najważniejsza

Od samego początku naszej działalności stawiamy na dostarczanie naszym klientom jedynie najwyższej klasy materiałów opałowych oraz innych produktów.  To jednak nie wszystko, bowiem doskonale rozumiemy, jak ważne jest popularyzowanie zachowań i działań ekologicznych. Dlatego proponujemy produkty przyjazne środowisku, a zarazem zapewniające naszym klientom najwyższy komfort cieplny.

Paleko – materiały opałowe z Bydgoszczy

Naszą firmę bardzo łatwo jest znaleźć. Mamy siedzibę w Bydgoszczy na ul. Podmiejskiej 4. W celu lepszego poznania  naszej oferty, klienci mogą skontaktować się z nami pod numerem telefonu lub adresem e-mail, dostępnym w zakładce “kontakt” lub stopce naszej strony internetowej. Chętnie udzielamy wszystkich potrzebnych informacji, tak aby klienci w pełni byli zadowoleni z naszej obsługi – zapewniamy jej najwyższą jakość!

 

Jak jest teraz?

Chociaż nasze początki były niewielkie, to obecnie jesteśmy największym sprzedawcom detalicznych pelletu i brykietu drzewnego w regionie. Świadczy to jednoznacznie o jakości proponowanych przez nas biopaliw. Nasze produkty są jednak nie tylko przyjazne przyrodzie, ale przede wszystkim dostarczamy je w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Zachęcamy do skontaktowania się z nami i kliknięcia w zakładkę “oferta” dostępnej na naszej stronie internetowej.

historia-paleko

Misja Paleko

Misję, jaką obraliśmy sobie od samego początku, to sprzedaż produktów przyjaznych dla środowiska, które muszą zapewnić naszym klientom satysfakcje od początku do końca.

Niezadowolenie ze złej jakości trwa znacznie dłużej niż radość z niskiej ceny

Polityka jakościowa

Większość obecnie oferowanych u nas produktów, to materiały które posiadamy od wielu lat. Charakteryzują się one powtarzalnością i wysoką jakością. Nowe produkty muszą spełniać określony zakres wytycznych zanim trafią do sprzedaży. Współpracujemy wyłącznie z producentami, którzy posiadają własną trocinę drzewną, co ogranicza do minimum ryzyko związane z jakością produktu finalnego.

Zanim produkt trafi do naszej oferty, przechodzi testy w następujących etapach:

Pierwszy etap to analiza surowca z jakiego jest produkowany, gdyż zależy nam na produktach czystych, czyli pozbawionych całkowicie kory, nie wspominając o mdfie, piasku, płycie itp. Takich produktów w ogóle nie bierzemy pod uwagę!

Drugi etap to jakość samego produktu. Zarówno pellet jak i brykiet musi pozostawiać śladowe ilości popiołu, który nie może ulegać spiekaniu w temperaturach panujących w palenisku.

W przypadku pozytywnych wyników, produkt trafia do naszej oferty.

Działania społeczne