Loader
 

Brykiet drzewny wałek dębowy

Brykiet drzewny wałek dębowy

pasek logo
PRODUKT OBECNIE NIEDOSTĘPNY

brak zł brak zł netto

Cena za opakowanie 25 kg

brak zł brak zł netto

Cena za 40 opakowań (1000 kg)

Od lat gatunek ten ma stałe grono odbiorców. Klienci cenią sobie bardzo dobre właściwości jakie posiada ten rodzaj opał. Nasz brykiet w wałku można stosować do…

lub ZAPYTAJ

Zadzwoń lub napisz e-maila do Opiekuna produktu. Z chęcią odpowiemy na każde pytanie dotyczące produktu oraz omówimy zamówienie.

zdj4-paleko

Andrzej KUCZKOWSKI

tel.kom.: 791 052 025
tel./fax: 52 379 63 27
e-mail: paleko@paleko.com.pl
e-mail: paleko@interia.pl

zdj5-paleko

Radosław CZAJKOWSKI

tel.kom.: 502 237 720
e-mail: r.czajkowski@paleko.com.pl

Cena hurtowa przy zamówieniach minimum 24 tony

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt:

Michał KASZAK | tel.: +48 509-159-738 | e-mail: paleko@interia.pl, m.kaszak@paleko.com.pl

Opis

Od lat gatunek ten ma stałe grono odbiorców. Klienci cenią sobie bardzo dobre właściwości jakie posiada ten rodzaj opał. Nasz brykiet w wałku można stosować do wszystkich urządzeń grzewczych na paliwa stałe. Wyprodukowany jest na brykieciarkach mechaniczno – tłokowych dzięki czemu może być stosowany do pieców z automatycznym układem podawania, np. firmy Faleńczyk oraz do kominków czy pieców jako rozpałka przed paleniem drewnem lub węglem. Bez dodatku lepiszczy, klei, związków chemicznych. Czysta trocina dębowa z dodatkiem olchy, jesionu i buku.

Wymiary

  • Średnica – 58 mm
  • Długość – 40-100 mm

Parametry chemiczne

  • Wartość opałowa – 18,3 GJ/t
  • Ciepło spalania – 19,6 GJ/t
  • Wilgotność – 8,9 %
  • Zawartość popiołu – 0,4 %

Zastosowanie

Piece z podajnikami (np. typu Falenczyk), rozpałka do kominków, kotłów wrzutowych. Urządzenia grzewcze na paliwa stałe.

Certyfikat

Oferta naszej firmy obejmuje między innymi brykiet typu wałek, wyprodukowany z trocin dębowych. Forma tego materiału opałowego pozwala na wykorzystanie w niemal każdym piecu w tym również wyposażonym w automatyczny system podawania.

Produkt ten charakteryzuje się wyjątkowymi wysokimi parametrami spalania, w skład których wchodzi niewielka zawartość popiołu, wysoka wartość opałowa, jak również niska wilgotność. Właściwości te czynią brykiet wałkowany jednym z najlepszych tego typu produktów. Niewątpliwym atutem dla osób wykorzystujących artykuł ten we własnych domach jest piękny zapach, który z pewnością wpłynie na atmosferę w pomieszczeniu.

Produkty znajdujące się w naszej ofercie nie zawierają żadnych szkodliwych substancji chemicznych, lepiszczy czy klejów, dzięki czemu są ekologiczne i całkowicie bezpieczne w użytkowaniu.