Loader
 

Oferta Paleko

Oferta

pasek logo

Pelet drzewny dębowy, sosnowy lub mieszany w ofercie Paleko obejmuje wyłącznie produkty o najwyższych możliwych parametrach spalania…

Brykiet dębowy, sosnowy, brzozowy lub mieszany (łączący buk z dębem) sprawdzą się niemal w każdym rodzaju pieca…

Wałek z trocin dębowych to wysokie parametry spalania – niewielka zawartość popiołu, wysoka wartość opałowa, jak również niska wilgotność…

Wysokokaloryczność, długi czas palenia i niska zawartość popiołu to trzy główne cech brykietu w wałkach tzw. „Turbo”. Produkowany jest z czystej biomasy bez dodatków, klei i lepiszczy z suszonych trocin świerku i modrzewiu.

Oferta Paleko obejmuje wiele dodatkowych produktów – środki czyszczące do kominków, rozpałki, butle gazowe…

Nasza oferta

Specjalnością naszej firmy z Bydgoszczy jest sprzedaż materiałów opałowych zarówno klientom indywidualnym, jak również biznesowym. W naszej ofercie króluje przede wszystkim pellet drzewny, brykiet kominkowy, jak również gaz propan-butan. Są to ekonomiczne oraz ekologiczne rozwiązania, wyróżniające się dużą palnością i niską spiekalnością. Zawsze dbamy o to, aby polecany przez nas opał zapewniał najlepsze parametry spalania (np. pellet Lava).

Dodatkowym atutem oferowanych przez naszą bydgoską firmę usług jest dowóz zamówionych produktów własnymi pojazdami.

Cena pelletu czy brykietu kominkowego jest konkurencyjnie niska. Dodatkowo proponujemy jeszcze niższe ceny w przypadku zakupu hurtowego. Jeśli masz jakieś pytania, dotyczące asortymentu – zgłoś się do nas, a chętnie rozwiejemy wszystkie wątpliwości.