Loader
 

Pozostałe produkty

Pozostałe produkty w ofercie Paleko

Drewno rozpałkowe (sosna, świerk, brzoza)

8 zł / Wiązka 4-5 kg

Rozpałka wykonana z suchego drewna mieszanego, iglasto-liściastego. Równo pocięte kawałki ułatwiają rozpalanie brykietu czy polan w kominkach, piecach lub kotłach. Rozpałki tego typu są dostępne w wielu marketach w całej Europie.

Rozpałka K-LUMET

20 zł / Opak. 16 szt.

Produkt naturalny. Podpałki są wykonywane z materiału otrzymanego z odzysku (z rolek papieru toaletowego oraz żywicznego drewna odpadowego, świerku i sosny), natomiast wosk, w którym zanurzane są podpałki pochodzi z resztek świec.

Podpałka biała, parafinowa

5 zł / Opak.

Podpałka parafinowa biała firmy FLAMiT przeznaczona do rozpalania w grillach, piecach i kominkach. Masa opakowania 280-300 gram w opakowaniu znajdują się 32 kostki parafinowe w formie.

Środek czyszczący kominek, grill, piekarnik

12 zł / szt. 0,5l ze spryskiwaczem

Wysoce skuteczny środek do zastosowań domowych i profesjonalnych. Zastosowanie unikalnej mieszaniny środków powierzchniowo czynnych, rozpuszczalników oraz aktywnych składników, pozwala szybko usunąć sadzę, przypalenia i tłuste ślady. Przywraca blask powierzchniom, nie niszcząc ich.

Zastosowanie: szyby kominkowe, piekarniki, grille, kuchenki mikrofalowe, płyty grzewcze, kuchenki

Sposób użycia: preparat gotowy do użycia; rozpylić niewielką ilość preparatu na czyszczoną powierzchnię, odczekać kilka minut, przetrzeć szmatką lub gąbką; w przypadku trudnych do usunięcia zabrudzeń czynność powtórzyć

Bezpieczeństwo stosowania: przechowywać pod zamknięciem i chronić przed dziećmi; mieszanina nie sklasyfikowana jako niebezpieczna dla środowiska

Dane techniczne: termin trwałości 3 lata od daty produkcji

Dostępne opakowania: 0,5l ze spryskiwaczem

Gaz w butlach

75 zł / Butla

Oferujemy wymianę butli firmy Dzwonnik 11 kg do kuchenek, piecyków, grilli ogrodowych i parasoli grzewczych. Zainteresowanych wymianą butli zapraszamy osobiście do siedziby firmy ul. Podmiejska 4.