Choose language: PL EN DE IT
UWAGA! Zmieliśmy nasz adres. Po szczegóły zapraszamy do działu Kontakt

Wśród wielu oferowanych na rynku materiałów opałowych największą ilością zalet wyróżnia się zdecydowanie brykiet drzewny w kostkach. Wśród jego wielu atutów są między innymi niezwykła łatwość w użyciu, bardzo mała ilość generowanego popiołu, utrzymywanie stałej temperatury spalania, jak również pełne bezpieczeństwo użytkowania.

Jest to oczywiście materiał w pełni ekologiczny, składa się bowiem wyłącznie z trocin drzew liściastych lub iglastych, formowanych w kostki za pomocą wysokociśnieniowego prasowania, bez użycia żadnych klejów ani lepiszczy.

W naszej ofercie znaleźć można przede wszystkim brykiet dębowy, sosnowy, brzozowy lub mieszany (łączący buk z dębem). Oferowane przez nas materiały opałowe świetnie sprawdzą się praktycznie w każdym rodzaju pieca.

Jeśli więc zależy Ci na najlepszym opale w Twoim kominku, wybierz jeden z oferowanych przez naszą firmę produktów.

Brykiet dębowy PDJ


brykiet dębowy pdj

Brykiet wykonany z czystej trociny dębowej z 10% dodatkiem trociny iglastej. Bardzo dobra frakcja surowca i wysoka siła prasowania powodują, że jest to jeden z najlepszych brykietów drzewnych dostępnych na polskim rynku. Brykiet ten nazywany jest również PDJ.

Ceny


864 zł.
paleta 1030 kg.
9 zł.
opak. 10,7 kg.

Brykiet sosnowy


brykiet sosnowy

Najbardziej kaloryczny brykiet z naszej oferty! Potwierdzają to badania wykonane przez IChTD z Poznania. Ten gatunek zyskał sobie zadowolone grono klientów wśrod takich krajów jak Szwecja, Dania, Niemcy, gdzie zużycie brykietu jest znacznie wyższe niż w Polsce.

Ceny


672 zł.
paleta 960 kg.
7 zł.
opak. 10 kg.

Brykiet brzozowy


brykiet brzozowy

Brykiet z Mazur. Bardzo łatwo się rozpala i utrzymuje przyjemną temperaturę. Szczególnie lubiany przez posiadaczy pieców kaflowych, piecyków domowych itp. jako rozpałka. Brykiet liściasty w najlepszej cenie na okolicznym rynku!

Ceny


720 zł.
paleta 960 kg.
7,50 zł.
opak. 10 kg.

Brykiet kostka MEGA


brykiet kostka MEGA

Brykiet wykonany z trociny bukowo-dębowej. Opakowanie zawiera 5 sztuk brykietów, a waga jednej kostki to 2 kg.
Ceny


8 zł.
opak. 10 kg.