Choose language: PL EN DE IT
UWAGA! Zmieliśmy nasz adres. Po szczegóły zapraszamy do działu Kontakt

Wśród wielu oferowanych na rynku materiałów opałowych największą ilością zalet wyróżnia się zdecydowanie brykiet drzewny w kostkach. Wśród jego wielu atutów są między innymi niezwykła łatwość w użyciu, bardzo mała ilość generowanego popiołu, utrzymywanie stałej temperatury spalania, jak również pełne bezpieczeństwo użytkowania.

Jest to oczywiście materiał w pełni ekologiczny, składa się bowiem wyłącznie z trocin drzew liściastych lub iglastych, formowanych w kostki za pomocą wysokociśnieniowego prasowania, bez użycia żadnych klejów ani lepiszczy.

W naszej ofercie znaleźć można przede wszystkim brykiet dębowy, sosnowy, brzozowy lub mieszany (łączący buk z dębem). Oferowane przez nas materiały opałowe świetnie sprawdzą się praktycznie w każdym rodzaju pieca.

Jeśli więc zależy Ci na najlepszym opale w Twoim kominku, wybierz jeden z oferowanych przez naszą firmę produktów.

Brykiet dębowy PDJ


brykiet dębowy pdj

Brykiet wykonany z czystej trociny dębowej z 10% dodatkiem trociny iglastej. Bardzo dobra frakcja surowca i wysoka siła prasowania powodują, że jest to jeden z najlepszych brykietów drzewnych dostępnych na polskim rynku. Brykiet ten nazywany jest również PDJ.

Ceny


816 zł.
paleta 1030 kg.
8,50 zł.
opak. 10,7 kg.

Brykiet sosnowy


brykiet sosnowy

Najbardziej kaloryczny brykiet z naszej oferty! Potwierdzają to badania wykonane przez IChTD z Poznania. Ten gatunek zyskał sobie zadowolone grono klientów wśrod takich krajów jak Szwecja, Dania, Niemcy, gdzie zużycie brykietu jest znacznie wyższe niż w Polsce.

Ceny


720 zł.
paleta 960 kg.
7,50 zł.
opak. 10 kg.

Brykiet brzozowy


brykiet brzozowy

Brykiet z Mazur. Bardzo łatwo się rozpala i utrzymuje przyjemną temperaturę. Szczególnie lubiany przez posiadaczy pieców kaflowych, piecyków domowych itp. jako rozpałka. Brykiet liściasty w najlepszej cenie na okolicznym rynku!

Ceny


720 zł.
paleta 960 kg.
7,50 zł.
opak. 10 kg.

Brykiet kostka MEGA


brykiet kostka MEGA

Brykiet wykonany z trociny bukowo-dębowej. Opakowanie zawiera 5 sztuk brykietów, a waga jednej kostki to 2 kg.
Ceny


8 zł.
opak. 10 kg.