Choose language:

Jednym z najpopularniejszych materiałów opałowych w ostatnim czasie jest pellet. To nic innego jak granulowane trociny poszczególnych gatunków liściastych oraz iglastych. Wyróżniają się one wysoką efektywnością spalania, uniwersalnością użycia oraz regularną i niebrudzącą formą. Materiał ten jest także ekologiczny, bowiem do jego produkcji wykorzystywane są trociny pochodzące z tartaków i firm zajmujących się obróbką drewna.

Asortyment naszej firmy obejmuje wyłącznie produkty o najwyższych możliwych parametrach spalania. Sprawdzą się one więc zarówno w gospodarstwach prywatnych, jak i zakładach przemysłowych. Proponujemy między innymi pellet dębowy, sosnowy czy mieszany, z drzew iglastych i liściastych.

Zadbaliśmy również o to, aby oferowany przez nas materiał opałowy wyróżniał się szczególnie atrakcyjnymi i konkurencyjnymi cenami, dlatego możesz być pewny, że wybierając nasze produkty decydujesz się zarówno na jakość, jak i oszczędności.

Pellet LAVA pellet lava


pellet lava

Jest to jeden z najlepszych gatunków pelletu dostępnych na europejskim rynku. Bardzo wysoka jakość surowca, suszenie taśmowe trociny i nowoczesne linie granulujące sprawiają, że pellet ten osiąga bardzo wysokie parametry spalania.

Ceny


942,50 zł.
paleta 975 kg.
14,50 zł.
opak. 15 kg.
4,86 / 5

Pellet dębowy


pellet dębowy

Pellet wykonany z czystej trociny liściastej, gdzie 90% to dąb, a pozostałe składniki to olcha, buk i jesion. Produkowane na wysokiej klasy włoskich granulatorach, których matryce były specjalnie przygotowywane pod twardy, dębowy surowiec.

Ceny


877,50 zł.
paleta 975 kg.
13,50 zł.
opak. 15 kg.
4,74 / 5

Pellet OLIMP pellet olimp


pellet olimp

Firma Stelmet, producent LAVY PREMIUM z praktycznie doskonałego peletu postanowiła zrobić perfekcyjny. Tak powstał produkt o najlepszych parametrach jakościowych w Polsce - "boski OLIMP". Nowość w naszej ofercie, polecamy!

Ceny


994,50 zł.
paleta 975 kg.
15,30 zł.
opak. 15 kg.
4,93 / 5

Pellet włoski


pellet włoski

Najnowszy pellet sosnowy w naszej ofercie wyprodukowany z czystej trociny własnej produkcji. Pelet ten jest ciekawą alternatywą cenową do droższych produktów z naszej oferty. Gatunek przetestowany i polecany dzięki bardzo wysokim parametrom.

Ceny


877,50 zł.
paleta 975 kg.
13,50 zł.
opak. 15 kg.
4,18 / 5

Pellet Klas 2


pellet klas 2

Gatunek pelletu o podwyższonej ilości popiołu – około 1,5%, znakomicie nadaje się jako zamiennik ekogroszku do pieców retortowych! Jest wyprodukowany na maszynach CPM – światowego lidera w produkcji najwyższej jakości granulatorów.

Ceny


750 zł.
paleta 1000 kg.
15 zł.
opak. 20 kg.