Choose language: PL EN DE IT
UWAGA! Zmieliśmy nasz adres. Po szczegóły zapraszamy do działu Kontakt

Jednym z najpopularniejszych materiałów opałowych w ostatnim czasie jest pellet. To nic innego jak granulowane trociny poszczególnych gatunków liściastych oraz iglastych. Wyróżniają się one wysoką efektywnością spalania, uniwersalnością użycia oraz regularną i niebrudzącą formą. Materiał ten jest także ekologiczny, bowiem do jego produkcji wykorzystywane są trociny pochodzące z tartaków i firm zajmujących się obróbką drewna.

Asortyment naszej firmy obejmuje wyłącznie produkty o najwyższych możliwych parametrach spalania. Sprawdzą się one więc zarówno w gospodarstwach prywatnych, jak i zakładach przemysłowych. Proponujemy między innymi pellet dębowy, sosnowy czy mieszany, z drzew iglastych i liściastych.

Zadbaliśmy również o to, aby oferowany przez nas materiał opałowy wyróżniał się szczególnie atrakcyjnymi i konkurencyjnymi cenami, dlatego możesz być pewny, że wybierając nasze produkty decydujesz się zarówno na jakość, jak i oszczędności.

Pellet LAVA pellet lava


pellet lava

Jest to jeden z najlepszych gatunków pelletu dostępnych na europejskim rynku. Bardzo wysoka jakość surowca, suszenie taśmowe trociny i nowoczesne linie granulujące sprawiają, że pellet ten osiąga bardzo wysokie parametry spalania.

Ceny


1059,50 zł.
paleta 975 kg.
16,30 zł.
opak. 15 kg.

Pellet dębowy


pellet dębowy

Pellet wykonany z czystej trociny liściastej, gdzie 90% to dąb, a pozostałe składniki to olcha, buk i jesion. Produkowane na wysokiej klasy włoskich granulatorach, których matryce były specjalnie przygotowywane pod twardy, dębowy surowiec.

Ceny


942,50 zł.
paleta 975 kg.
14,50 zł.
opak. 15 kg.

Pellet OLIMP pellet olimp


pellet olimp

Firma Stelmet, producent LAVY PREMIUM z praktycznie doskonałego peletu postanowiła zrobić perfekcyjny. Tak powstał produkt o najlepszych parametrach jakościowych w Polsce - "boski OLIMP". Nowość w naszej ofercie, polecamy!

Ceny


1105 zł.
paleta 975 kg.
17 zł.
opak. 15 kg.

Pellet włoski


pellet włoski

Najnowszy pellet sosnowy w naszej ofercie wyprodukowany z czystej trociny własnej produkcji. Pelet ten jest ciekawą alternatywą cenową do droższych produktów z naszej oferty. Gatunek przetestowany i polecany dzięki bardzo wysokim parametrom.

Ceny


942,50 zł.
paleta 975 kg.
14,50 zł.
opak. 15 kg.

Pellet Klas 2


pellet klas 2

Gatunek pelletu o podwyższonej ilości popiołu – około 1,5%, znakomicie nadaje się jako zamiennik ekogroszku do pieców retortowych! Jest wyprodukowany na maszynach CPM – światowego lidera w produkcji najwyższej jakości granulatorów.

Ceny


Towar na zamówienie