Choose language: PL EN DE IT
UWAGA! Zmieliśmy nasz adres. Po szczegóły zapraszamy do działu Kontakt

Dostawa naszym transportem


Co oferujemy:

Dostawa

Dostawa spedycją paletową


Na dalsze odległości (powyżej 100-150 km) możemy skorzystać ze spedycji paletowej w cenie od 260 zł. brutto za paletę, na terenie całej Polski.


Przykłady*:Dostawa 1 paleta pelletu LAVA PREMIUM – cena za paletę według cennika + 260 zł.
Dostawa 2 palety pelletu LAVA PREMIUM – cena za paletę według cennika + 520 zł.


* - w celu uzyskania szczegółów prosimy o kontakt telefoniczny z naszą firmą.


W przypadku zamówień z dostawą przez spedycje paletową należy dokonać przedpłaty na podstawie wystawionej przez nas faktury VAT. Po zaksięgowaniu wpłaty towar następnego dnia roboczego nadawany jest na wskazany przez Państwa adres. Auto wyposażone jest w windę i wózek paletowy. Niezbędnym jest posiadanie utwardzonego podłoża jak np. kostka brukowa w celu sprawnego rozładunku.


Reklamacje i problemy z produktem


Zdarzają się sytuacje (1 na 20-30 klientów), że pelet np. LAVA PREMIUM, który jest wykonywany w najwyższych standardach jakości, spala się niewłaściwie, dymi, czasem szlakuje i pozostawia maź na ściankach komory spalania. Większość klientów uważa ten pelet za najlepszy i nie chcą go zmienić na inny. Skąd taka rozbieżność? Jest to według nas wyłącznie błędna nastawa parametrów pracy urządzenia grzewczego. Zawsze zalecamy na początku przetestować pellet czy brykiet, sprawdzić go, dokonać nastaw na konkretnym gatunku, a dopiero wówczas zakupić większą ilość. Zawsze pierwszy rozruch najlepiej wykonać z instalatorem. Istnieje możliwość wymiany zakupionego od nas peletu na inny gatunek, jeśli testowany nie spełnił Państwa oczekiwań.

Zdarzają się sytuacje, że w opakowaniu pelletu czy brykietu znajdują się jakieś „ciała obce” – kawałek gumy, foli, czy metalu, choć prawdopodobieństwo zaistnienia takiej sytuacji jest bardzo małe. Wynika to z tego, że surowiec do produkcji podąża czasem dziesiątkami metrów odciągów i zdarza się, że jakiś niepożądany obiekt wpadnie do obiegu. Prosimy w takim przypadku o udokumentowanie takiego faktu (np. poprzez wykonanie zdjęcia) lub o przekazanie nam takowych obiektów - uwzględnimy i rozpatrzymy reklamację.

Priorytetem dla nas jest Państwa zadowolenie. Przy pierwszych zastosowaniach przez Państwa pelletu czy brykietu zawsze zalecamy próby np. na 100-200 kg. by samemu ocenić jak dany gatunek opału sprawuje się w Państwa instalacji. Jeśli wszystko jest w porządku, wówczas bez obaw można zamówić większą ilość.