Loader
 

Pellet drzewny

Pellet drzewny

16,50 zł / Opak. 15 kg

1072,50 zł / Paleta 975 kg

Jest to jeden z najlepszych gatunków pelletu dostępnych na europejskim rynku. Bardzo wysoka jakość surowca, suszenie taśmowe trociny i nowoczesne linie granulujące sprawiają, że pellet ten osiąga bardzo wysokie parametry spalania.

17,00 zł / Opak. 15 kg

1105,00 zł / Paleta 975 kg

Firma Stelmet, producent LAVY PREMIUM z praktycznie doskonałego peletu postanowiła zrobić perfekcyjny. Tak powstał produkt o najlepszych parametrach jakościowych w Polsce – OLIMP! Wszystko na maksymalnym poziomie.

15,00 zł / Opak. 15 kg

975,00 zł / Paleta 975 kg

Najchętniej kupowany pellet przez naszych klientów, wyprodukowany z czystej trociny sosnowo świerkowej własnej produkcji. Materiał ten jest ciekawą alternatywą cenową dla droższych produktów z naszej oferty. Gatunek przetestowany i polecany dzięki bardzo wysokim parametrom.

15,00 zł / Opak. 15 kg

975,00 zł / Paleta 975 kg

Pellet wykonany z czystej trociny, gdzie 85-90% to dąb, a pozostały skład to trocina sosnowa – wykorzystywana jako lepiszcze. Produkowany na wysokiej klasy włoskich granulatorach, których matryce były specjalnie przygotowywane pod twardy, dębowy surowiec.

14,80 zł / Opak. 15 kg

976,80 zł / Paleta 990 kg

Skład drewna w tym gatunku pelletu to 85% trociny dębowej do około 15% sosnowej (surowiec iglasty stosowany jako lepiszcze). Materiał o bardzo dobrych parametrach, z własnego surowca.

brak zł / Opak. 15 kg

brak zł / Paleta 1050 kg

Gatunek peletu potwierdzony najwyższą norma jakości EN+A1 PL023, wyprodukowany z własnej trociny drzew iglastych w jednym z najnowocześniejszych tartaków w Polsce. Granulacja peletu 6mm.

16,50 zł / Opak. 15 kg

1188,00 zł / Paleta 1080 kg

Pelet od największego producenta drzewnego na świecie. IKEA WOOD PELLETS oczywiście w normie EN+A1, wyróżnia się pięknym jasnożółtym kolorem i praktycznie doskonałymi parametrami fizyko-chemicznymi. Dostępny wyłącznie w granulacji 6mm.

Jednym z najpopularniejszych materiałów opałowych w ostatnim czasie jest pellet. To nic innego jak granulowane trociny poszczególnych gatunków liściastych oraz iglastych. Wyróżniają się one wysoką efektywnością spalania, uniwersalnością użycia oraz regularną i niebrudzącą formą. Materiał ten jest także ekologiczny, bowiem do jego produkcji wykorzystywane są trociny pochodzące z tartaków i firm zajmujących się obróbką drewna.

Asortyment naszej firmy obejmuje wyłącznie produkty o najwyższych możliwych parametrach spalania. Sprawdzą się one więc zarówno w gospodarstwach prywatnych, jak i zakładach przemysłowych. Proponujemy między innymi pellet dębowy, sosnowy czy mieszany, z drzew iglastych i liściastych.

Zadbaliśmy również o to, aby oferowany przez nas materiał opałowy wyróżniał się szczególnie atrakcyjnymi i konkurencyjnymi cenami, dlatego możesz być pewny, że wybierając nasze produkty decydujesz się zarówno na jakość, jak i oszczędności.