Loader
 

Oferta Paleko

Oferta

pasek logo

Pelet drzewny dębowy, sosnowy lub mieszany w ofercie Paleko obejmuje wyłącznie produkty o najwyższych możliwych parametrach spalania…

Brykiet dębowy, sosnowy, brzozowy lub mieszany (łączący buk z dębem) sprawdzą się niemal w każdym rodzaju pieca…

Wałek z trocin dębowych to wysokie parametry spalania – niewielka zawartość popiołu, wysoka wartość opałowa, jak również niska wilgotność…

Wysokokaloryczność, długi czas palenia i niska zawartość popiołu to trzy główne cech brykietu w wałkach tzw. „Turbo”. Produkowany jest z czystej biomasy bez dodatków, klei i lepiszczy z suszonych trocin świerku i modrzewiu.

Oferta Paleko obejmuje wiele dodatkowych produktów – środki czyszczące do kominków, rozpałki, butle gazowe…

Nasza oferta

Specjalnością naszej firmy z Bydgoszczy jest sprzedaż materiałów opałowych zarówno klientom indywidualnym, jak również biznesowym. W naszej ofercie króluje przede wszystkim pellet drzewny, brykiet kominkowy, jak również gaz propan-butan. Są to ekonomiczne oraz ekologiczne rozwiązania, które cechuje wysoka wartość opałowa i niska zawartość popiołu. Zawsze dbamy o to, aby polecany przez nas ekologiczny opał zapewniał najlepsze parametry spalania. Wśród najlepszych gatunków pelletu drzewnego jest np. pellet lava premium, pellet olimp czy pellet gold. W naszej ofercie znajduje się również najlepszy brykiet drzewny PDJ. Jest to gatunek brykietu kominkowego, którego charakteryzuje bardzo duża twardość i czas spalani. Staramy się również żeby brykiet oraz pellet drzewny i ich cena były zawsze najlepsze z możliwych.

Dodatkowym atutem oferowanych przez naszą bydgoską firmę usług jest dowóz zamówionych produktów własnymi pojazdami.

Cena pelletu czy brykietu kominkowego jest u nas konkurencyjnie niska. Dodatkowo proponujemy jeszcze niższe ceny w przypadku zakupu hurtowego. Jeśli masz jakieś pytania, dotyczące asortymentu, jak pelet wybrać czy który brykiet byłby dla Ciebie najlepszy, zgłoś się do nas, a chętnie odpowiemy na wszystkie pytanie.