Choose language: PL EN DE IT
UWAGA! Zmieliśmy nasz adres. Po szczegóły zapraszamy do działu Kontakt

Z pewnością każdy, kto zajmował się obsługą pieca ma świadomość, jak trudne jest jego rozpalenie bez specjalnych elementów, umożliwiających szybkie powstanie ognia oraz rozprzestrzenienie się w komorze palenia.

W asortymencie naszej bydgoskiej firmy oferujemy szereg produktów naturalnych i parafinowych, pozwalających na szybkie rozpoczęcie pracy pieca. Drewno rozpałkowe jest naturalnym surowcem o odpowiednio niskiej wilgotności, wykonanym najczęściej z sosny, świerku bądź brzozy.

Oprócz naturalnych produktów, w naszej ofercie znajduje się również biała podpałka parafinowa. Jest ona wykorzystywana nie tylko w piecach, ale także kominkach czy grillach.

W naszej firmie staramy się także wprowadzać rozwiązania przyjazne środowisku. Dlatego w naszej ofercie znajduje się także produkty ekologiczne, wykonane z materiałów z odzysku – rolek papieru toaletowego, odpadów świerkowych i sosnowych, jak również wosku z zużytych świec.

Drewno rozpałkowe (sosna, świerk, brzoza)


drewno rozpałkowe

Rozpałka wykonana z suchego drewna mieszanego, iglasto-liściastego. Równo pocięte kawałki ułatwiają rozpalanie brykietu czy polan w kominkach, piecach lub kotłach. Rozpałki tego typu są dostępne w wielu marketach w całej Europie.

Cena


8 zł.
wiązka 4-5 kg.

Rozpałka K-LUMET


rozpalka k-lumet

Produkt naturalny. Podpałki są wykonywane z materiału otrzymanego z odzysku (z rolek papieru toaletowego oraz żywicznego drewna odpadowego, świerku i sosny), natomiast wosk, w którym zanurzane są podpałki pochodzi z resztek świec.

Cena


20 zł.
opak. 16 sztuk

Podpałka biała, parafinowa


Podpałka biała, parafinowa

Podpałka parafinowa biała firmy FLAMiT przeznaczona do rozpalania w grillach, piecach i kominkach. Masa opakowania 280-300 gram w opakowaniu znajdują się 32 kostki parafinowe w formie.


Cena


5 zł.
brutto