Choose language:

Oferta naszej firmy obejmuje między innymi brykiet typu wałek, wyprodukowany z trocin dębowych. Forma tego materiału opałowego pozwala na wykorzystanie w niemal każdym piecu w tym również wyposażonym w automatyczny system podawania.

Produkt ten charakteryzuje się wyjątkowymi wysokimi parametrami spalania, w skład których wchodzi niewielka zawartość popiołu, wysoka wartość opałowa, jak również niska wilgotność. Właściwości te czynią brykiet wałkowany jednym z najlepszych tego typu produktów. Niewątpliwym atutem dla osób wykorzystujących artykuł ten we własnych domach jest piękny zapach, który z pewnością wpłynie na atmosferę w pomieszczeniu.

Produkty znajdujące się w naszej ofercie nie zawierają żadnych szkodliwych substancji chemicznych, lepiszczy czy klejów, dzięki czemu są ekologiczne i całkowicie bezpieczne w użytkowaniu.

Brykiet dębowy


brykiet wałek

Jest to brykiet wykonany z czystej trociny dębowej, prasowany hydraulicznie, przygotowany idealnie pod piece z podajnikami (np. firmy Falenczyk). Można go również stosować jako rozpałke lub paliwo właściwe dla wszystkich urządzeń na paliwa stałe.

Ceny


800 zł.
1000 kg.
20 zł.
opak. 25 kg.
5,00 / 5

Brykiet wałek - oferta hurtowa


W ofercie hurtowej brykiet drzewny w wałkach, idealny do kominka czy do pieca, jest także dostępny w następujących rodzajach:
  • Brykiet drzewny walec sosnowy
  • Brykiet drzewny walec dębowy
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą hurtową!