Choose language: PL EN DE IT
UWAGA! Zmieliśmy nasz adres. Po szczegóły zapraszamy do działu Kontakt

Oferta naszej firmy obejmuje między innymi brykiet typu wałek, wyprodukowany z trocin dębowych. Forma tego materiału opałowego pozwala na wykorzystanie w niemal każdym piecu w tym również wyposażonym w automatyczny system podawania.

Produkt ten charakteryzuje się wyjątkowymi wysokimi parametrami spalania, w skład których wchodzi niewielka zawartość popiołu, wysoka wartość opałowa, jak również niska wilgotność. Właściwości te czynią brykiet wałkowany jednym z najlepszych tego typu produktów. Niewątpliwym atutem dla osób wykorzystujących artykuł ten we własnych domach jest piękny zapach, który z pewnością wpłynie na atmosferę w pomieszczeniu.

Produkty znajdujące się w naszej ofercie nie zawierają żadnych szkodliwych substancji chemicznych, lepiszczy czy klejów, dzięki czemu są ekologiczne i całkowicie bezpieczne w użytkowaniu.

Brykiet dębowy


brykiet wałek

Jest to brykiet wykonany z czystej trociny dębowej, prasowany hydraulicznie, przygotowany idealnie pod piece z podajnikami (np. firmy Falenczyk). Można go również stosować jako rozpałke lub paliwo właściwe dla wszystkich urządzeń na paliwa stałe.

Ceny


800 zł.
1000 kg.
20 zł.
opak. 25 kg.

Brykiet wałek - oferta hurtowa


W ofercie hurtowej brykiet drzewny w wałkach, idealny do kominka czy do pieca, jest także dostępny w następujących rodzajach:
  • Brykiet drzewny walec sosnowy
  • Brykiet drzewny walec dębowy
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą hurtową!